Linkit (7.x-3.8) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Menu
ps: غورنۍ

en: System
ps: سيستم

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Relationship
ps: اړيكې

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه

en: Target
ps: موخه
