Linkit (7.x-3.8) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Menu
sl: Meni

en: Options
sl: Možnosti

en: System
sl: Sistem

en: Profile
sl: Profil

en: Menus
sl: Meniji

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
