Linkit (7.x-3.8) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Menu
th: เมนู

en: Options
th: ตัวเลือก

en: System
th: ระบบ

en: Link URL
th: ลิงค์ URL

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Link to content
th: ลิงค์ไปยังเนื้อหา

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: Menus
th: เมนู

en: Editor
th: แก้ไข

en: Page not found
th: ไม่พบหน้าที่เรียก

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Character limit
th: จำกัดอักขระ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
