Linkit (7.x-3.8) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Options
ug: تاللاشلار

en: System
ug: سېستىما

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Page not found
ug: بەت تېپىلمىدى

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Insert link
ug: ئۇلانما قىستۇرۇش
