Linkit OG (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Organic Groups
da: Organiske grupper

en: Files
da: Filer

en: Taxonomy terms
da: Taksonomitermer

en: Nodes
da: Indhold

en: Users
da: Brugere
