Linkit OG (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Organic Groups
pt: Grupos Orgânicos

en: Files
pt: Ficheiros

en: Taxonomy terms
pt: Termos de taxonomia

en: Nodes
pt: Nós

en: Users
pt: Utilizadores
