Linkit OG (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Organic Groups
de: Organische Gruppen

en: Files
de: Dateien

en: Taxonomy terms
de: Taxonomiebegriffe

en: Nodes
de: Inhalte

en: Users
de: Benutzer
