Linkit OG (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Organic Groups
he: קבוצות אורגניות

en: Files
he: קבצים

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Users
he: חברי האתר
