Linkit OG (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Organic Groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Files
hu: Fájlok

en: Taxonomy terms
hu: Taxonómiakifejezések

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Users
hu: Felhasználók
