Linkit OG (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Organic Groups
ja: グループ【Organic groups】

en: Files
ja: ファイル

en: Taxonomy terms
ja: タクソノミーターム

en: Nodes
ja: ノード

en: Users
ja: ユーザー
