Linkit OG (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Organic Groups
ru: Тематические группы

en: Files
ru: Файлы

en: Taxonomy terms
ru: Термины таксономии

en: Nodes
ru: Материалы

en: Users
ru: Пользователи
