Linkit OG (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Organic Groups
tr: Organik Gruplar

en: Files
tr: Dosyalar

en: Taxonomy terms
tr: Sınıflandırma terimleri

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Users
tr: Kullanıcılar
