Linkit OG (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Organic Groups
uk: Тематичні групи

en: Files
uk: Файли

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Users
uk: Користувачі
