Links pane (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Value
be: Значэнне

en: Links
be: Спасылкі

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Separator
be: Раздзяляльнік
