Links pane (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Value
cs: Hodnota

en: Links
cs: Odkazy

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Custom links
cs: Vlastní odkazy

en: Separator
cs: Oddělovač

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Link class
cs: Třída odkazu

en: Simple separator
cs: Jednoduchý oddělovač

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Wrapper class
cs: Obalovací třída
