Links pane (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Value
cy: Gwerth

en: Links
cy: Dolenni

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: List type
cy: Rhestru y math

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn

en: Unordered list
cy: Rhestr ddim mewn trefn

en: Link class
cy: Dosbarth Linc

en: Simple separator
cy: Gwahanydd syml
