Links pane (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Value
da: Værdi

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Custom links
da: Brugerdefinerede links

en: Separator
da: Skilletegn

en: List type
da: Listetype

en: Drupal path
da: Drupal-sti

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Ordered list
da: Ordnet liste

en: Unordered list
da: Uordnet liste

en: Link class
da: Linkklasse

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: Substitutions
da: Erstatninger

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
da: Denne titel bruges til administrativ identifikation af denne pane. Hvis den er tom bruges standardtitlen.

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse

en: Rel Text
da: Rel tekst
