Links pane (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Value
eu: Balioa

en: Links
eu: Estekak

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: Substitutions
eu: Ordezkapenak
