Links pane (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Value
fa: مقدار

en: Links
fa: پیوندها

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Separator
fa: جداکننده

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Ordered list
fa: لیست مرتب شده

en: Unordered list
fa: لیست نامرتب

en: Chaos tool suite
fa: مجموعه ابزار Chaos
