Links pane (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Value
fr: Valeur

en: Links
fr: Liens

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Custom links
fr: Liens personnalisés

en: Separator
fr: Séparateur

en: List type
fr: Type de liste

en: Drupal path
fr: Chemin drupal

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: Ordered list
fr: Liste ordonnée

en: Unordered list
fr: Liste non ordonnée

en: Link class
fr: Classe du lien

en: Simple separator
fr: Séparateur simple

en: Administrative title
fr: Titre pour l'administration

en: @identifier: @title
fr: @identifier : @title

en: Wrapper class
fr: Classe de l'enveloppe (wrapper)

en: Rel Text
fr: Texte Rel
