Links pane (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Links
gu: કડીઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Separator
gu: વિભાજક
