Links pane (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Value
hi: मान

en: Links
hi: लिंक

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: List type
hi: सूची प्रकार

en: Ordered list
hi: क्रमित सूची

en: Unordered list
hi: अव्यवस्थित सूची
