Links pane (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Ordered list
kn: ಅನುಕ್ರಮಿತ ಪಟ್ಟಿ

en: Unordered list
kn: ಕ್ರಮವಾಗಿಲ್ಲದ ಪಟ್ಟಿ
