Links pane (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Value
lv: Vērtība

en: Links
lv: Saites

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Link class
lv: Saites klase

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Rel Text
lv: REL teksts
