Links pane (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Value
mr: किंमत

en: Links
mr: दुवे

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य
