Links pane (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Value
ro: Valoare

en: Links
ro: Legături

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Custom links
ro: Legături particularizate

en: List type
ro: Tip listă

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Ordered list
ro: Listă ordonată

en: Unordered list
ro: Listă neordonată

en: Link class
ro: Clasă link

en: Simple separator
ro: Separator simplu

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului

en: Rel Text
ro: Text Rel
