Links pane (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Value
ru: Значение

en: Links
ru: Ссылки

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Custom links
ru: Пользовательские ссылки

en: Separator
ru: Разделитель

en: List type
ru: Тип списка

en: Drupal path
ru: Drupal путь

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Ordered list
ru: Пронумерованный список

en: Unordered list
ru: Маркированный список

en: Link class
ru: Класс ссылки

en: Chaos tool suite
ru: Набор инструментов Chaos

en: Simple separator
ru: Простой разделитель

en: Administrative title
ru: Административный заголовок

en: Substitutions
ru: Подстановки

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
ru: Этот заголовок будет использоваться административно для идентификации панели. Если пусто, будет использоваться обычный заголовок.

en: Wrapper class
ru: Класс обёртки

en: Rel Text
ru: Текст Rel
