Links pane (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: Links
sk: Odkazy

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: Link class
sk: CSS trieda v odkazoch

en: Simple separator
sk: Jednoduchý oddeľovač

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu
