Links pane (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Value
te: విలువ

en: Links
te: లంకెలు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: List type
te: జాబితా రకం
