Links pane (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: Links
th: ลิงก์

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร

en: Rel Text
th: ข้อความ Rel
