Links pane (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Value
ar: القيمة

en: Links
ar: روابط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Separator
ar: فاصل

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Link class
ar: صنف الرابط
