Links pane (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: Links
bg: Връзки

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло
