Links pane (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: Link class
bo: སྒྲིག་དཔེ་ལ་སྦྲེལ་བ

en: Chaos tool suite
bo: Chaos ལག་ཆ་ཡོངས

en: Simple separator
bo: སྟབས་བདེའི་མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Substitutions
bo: ཚབ་བྱེད

en: @identifier: @title
bo: @identifier། @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
bo: ཁ་བྱང་འདི་གནས་ཁུལ་འདི་དོ་དམ་བྱེད་སྐབས་སུ་ངོས་འཛིན་བྱེད་པར་སྤྱོད་སྲིད། གལ་སྲིད་སྟོང་བར་བཞག་ཚེ་སྤྱིར་བཏང་གི་ཁ་བྱང་དེ་སྤྱོད་སྲིད།
