Links pane (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Ordered list
bs: Uređena lista

en: Unordered list
bs: Neuređena lista

en: Simple separator
bs: Obični separator
