Links pane (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: Value
es: Valor

en: Links
es: Enlaces

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Weight
es: Peso

en: Custom links
es: Enlaces personalizados

en: Separator
es: Separador

en: List type
es: Tipo de lista

en: Drupal path
es: Ruta en Drupal

en: Miscellaneous
es: Miscelánea

en: Keyword
es: Clave

en: Ordered list
es: Lista ordenada

en: Unordered list
es: Lista sin ordenar

en: Link class
es: Clase del enlace

en: Chaos tool suite
es: Juego de herramienta Chaos

en: Simple separator
es: Separador simple

en: Administrative title
es: Título administrativo

en: Substitutions
es: Sustituciones

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
es: Este título se utilizará administrativamente para identificar este panel. Si lo deja en blanco se utilizará el título normal.

en: Wrapper class
es: Clase del envoltorio

en: Rel Text
es: Texto «Rel»
