Links pane (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Value
fi: Arvo

en: Links
fi: Linkit

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Custom links
fi: Mukautetut linkit

en: Separator
fi: Erotin

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: Drupal path
fi: Drupal-polku

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Ordered list
fi: Järjestetty lista

en: Unordered list
fi: Järjestämätön lista

en: Link class
fi: Linkin luokka

en: Simple separator
fi: Yksinkertainen erottaja

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Substitutions
fi: Substituutiot

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
fi: Otsikkoa käytetään ylläpidollisesti tunnistamaan tämä paneeli. Mikäli tyhjä, käytetään vakio-otsikkoa.

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka

en: Rel Text
fi: Rel teksti
