Links pane (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Value
gl: Valor

en: Links
gl: Ligazóns

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Custom links
gl: Enlaces personalizados

en: Separator
gl: Separador

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Keyword
gl: Chave

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: Link class
gl: Clase de ligazón

en: Simple separator
gl: Separador sinxelo

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio
