Links pane (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Value
he: ערך

en: Links
he: קישורים

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Separator
he: מפריד

en: List type
he: סוג רשימה

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Simple separator
he: מפריד פשוט
