Links pane (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Value
hr: Vrijednost

en: Links
hr: Poveznice

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Custom links
hr: Proizvoljne poveznice

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: List type
hr: Tip liste

en: Miscellaneous
hr: Razno
