Links pane (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Value
it: Valore

en: Links
it: Collegamenti

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Separator
it: Separatore

en: List type
it: Tipo di elenco

en: Drupal path
it: Path di Drupal

en: Miscellaneous
it: Miscellanea

en: Keyword
it: Parola chiave

en: Ordered list
it: Elenco ordinato

en: Unordered list
it: Elenco non ordinato

en: Link class
it: Classe del link

en: Chaos tool suite
it: Suite Chaos tool

en: Simple separator
it: Separatore semplice

en: Administrative title
it: Titolo amministrativo

en: Wrapper class
it: Classe wrapper

en: Rel Text
it: Testo Rel
