Links pane (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Value
ja: 値

en: Links
ja: リンク

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Custom links
ja: カスタム・リンク

en: Separator
ja: セパレーター

en: List type
ja: リスト形式

en: Miscellaneous
ja: その他

en: Keyword
ja: キーワード

en: Ordered list
ja: 順序付きリスト

en: Unordered list
ja: 順序なしリスト

en: Link class
ja: リンクのクラス

en: Simple separator
ja: 単純なセパレーター

en: Administrative title
ja: 管理用タイトル

en: Substitutions
ja: 置換

en: Wrapper class
ja: ラッパーのクラス

en: Rel Text
ja: Rel テキスト
