Links pane (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: Links
jv: Tautan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Separator
jv: Watesan

en: List type
jv: Daftar tipe
