Links pane (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Links
ka: ბმულები

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: List type
ka: ლისტის ტიპი
