Links pane (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Links
lt: Nuorodos

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Separator
lt: Skirtukas

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Keyword
lt: Raktažodis
