Links pane (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Value
mn: Утга

en: Links
mn: Холбоосууд

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин
