Links pane (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်
