Links pane (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Value
nl: Waarde

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Custom links
nl: Aangepaste links

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: List type
nl: Lijsttype

en: Drupal path
nl: Drupal-pad

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Link class
nl: Linkklasse

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: Rel Text
nl: Rel-tekst
