Links pane (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Value
oc: Valor

en: Links
oc: Ligams

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Custom links
oc: Ligams personalizats

en: Separator
oc: Separador

en: List type
oc: Tipe de lista

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Ordered list
oc: Lista triada

en: Unordered list
oc: Lista pas triada

en: Link class
oc: Classa del ligam

en: Simple separator
oc: Separador simple

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Substitutions
oc: Substitucions

en: @identifier: @title
oc: @identifier : @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
oc: Aqueste títol serà utilizat dins l'administracion per identifier aqueste panèl. Se vide, lo títol de basa serà utilizat.

en: Wrapper class
oc: Classa de l'envolopa (wrapper)

en: Rel Text
oc: Tèxte Rel
