Links pane (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: Links
ps: تړوني

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
