Links pane (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Value
sv: Värde

en: Links
sv: Länkar

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Separator
sv: Avskiljare

en: List type
sv: Typ av lista

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Ordered list
sv: Ordnad lista

en: Unordered list
sv: Punktlista

en: Link class
sv: Klass för länk

en: Simple separator
sv: Enkel avskiljare

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Substitutions
sv: Ersättningar

en: Wrapper class
sv: Omslutande klass

en: Rel Text
sv: Text för relaterat attribut
